Serkan Akyürek

Kariyerine BST Production'da teknik yönetmen olarak başlayan Serkan Akyürek, Park Film ve 4D Medya bünyelerinde yönetmen ve görüntü yönetmeni olarak çalışmalara imza attı. Güres Group, Ege Seramik, Pınar Karşıyaka, Otokoç, EGİAD ve Groupe Atlantic, bugüne kadar hizmet verdiği firma ve kurumlardan bazılarıdır.

Kemal Mardin

Özel İzmir Amerikan Lisesi'nin ardından lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İktisat Bölümü'nde tamamlayan Kemal Mardin, 2010-2018 yılları arasında Türkiye Basketbol Federasyonu'nda editör, Grey Worldwide İstanbul'da sosyal medya uzmanı, Sportsnet'te metin yazarı ve Playmaker'da kreatif direktör pozisyonlarında çalıştı. Playmaker bünyesinde koordinatörlüğünü yaptığı FIS Snowboard World Cup Big Air Istanbul, 2016 ACE of M.I.C.E. Ödülleri'nde Yılın En İyi Spor Etkinliği ödülünü kazandı. Bugüne kadar Nike, McDonald's, Huawei, Castrol, Beko, İş Bankası, Ford, Yemeksepeti, Eti gibi markalara hizmet verdi.

Gürhan Erkal

Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu olan Gürhan Erkal, kariyerine 2005 yılında grafik tasarımı alanında başladı. Ankara ve İzmir’de çeşitli yayınevi, matbaa, dergi ve ajanslarda çalıştı. 2011 yılından itibaren kurgu ve motion graphic alanlarına yöneldi ve 2D animasyon konusunda uzmanlaştı. Bugüne kadar Garanti Bankası, Vestel, Eti, Loreal, Philip Morris, Arçelik ve Cummins gibi markalara çalışmalar yaptı.

Merve Kahya

Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’ndeki eğitimine devam eden Merve Kahya, 2018 yılından itibaren freelance prodüksiyon projelerinde yer almaya başladı. 2019 sonunda katıldığı Native Collective bünyesinde prodüksiyon ve tasarım alanlarında görev almakta.

Onur Karaca

Dokuz Eylül Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunu olan Onur Karaca, kariyerine 2001 yılında kameraman olarak başladı. Yerel ve ulusal tv kanallarının dış yapımlarında çalıştı. 2016 yılında Kültür Bakanlığı tarafından desteklenen Zavot adlı belgesel başta olmak üzere birçok projede görüntü yönetmenliği yaptı. Coca-Cola’nın 90 Türk yarışması için çektiği kısa film ile 2.’ilk ödülü kazandı. 2013 yılından bu yana ses ve görüntü sistemlerinin projelendirilmesi alanında uzmanlaşmaya başladı. “Yeni Medya Yayıncılığında Bulut Bilişim Teknolojilerinin Kullanımı” başlıklı yüksek lisans tezinin çalışmalarına devam etmektedir.

WWF

Prodüksiyon projelerimizde oluşan gelirin bir bölümünü sizin adınıza Dünya Doğayı Koruma Vakfı'na (WWF) bağışlıyoruz.

Native Collective - İzmir

  • Native Collective Youtube Channel
  • Native Collective Instagram