top of page

Animasyon ve Masaüstü Filmler

Prodüksiyon ihtiyaçlarınız için animasyon ve masaüstü uygulamaların gücünü sunuyoruz. Firma ve ürün tanıtımlarından İSG projelerine tüm ihtiyaçlarınız için 3D ve 2D uygulama seçeneklerinden en uygun olanları tespit ediyor ve sizi en verimli sonuçlara ulaştırıyoruz.

Animasyon ve Masaüstü Film Hizmetlerimiz

Reklam, Kurumsal Tanıtım ve İmaj Filmleri

Reklam, Kurumsal Tanıtım ve İmaj Filmleri
Ürün Tanıtım, Kullanım ve Uygulama Videoları

Ürün Tanıtım, Kullanım ve Uygulama Videoları

İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri
Masaüstü ve Kompozit Uygulamalar

Masaüstü ve Kompozit Uygulamalar

2D Animasyon

2D Animasyon
3D Animasyon

3D Animasyon

Tanıtım Filmi Paketlerimiz

Basic

Compact

Compact+

Corporate

Product

Animasyon

Siz de kurumsal tanıtım filmi paketlerimizinden birini seçerek ihtiyaçlarınıza en uygun prodüksiyon çözümlerine ulaşabilirsiniz.

 

Paket detayları ve güncel prodüksiyon bütçelerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Brief ve Keşif

Sizden gelen brief doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve hemen keşif çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.

Pre Prodüksiyon

Keşif sonrasında işletmede yapılması gereken düzenlemeleri (ekip kıyafetleri, çevre düzenlemesi gibi) size bildiriyoruz. Biz de bu sırada senaryo çalışmalarımızı tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Çekeceğimiz görüntülerin çekim öncesinde tam olarak kafanızda canlanmasını sağlıyoruz.

Prodüksiyon

Belirlenen çekim gününde uzman ve profesyonel ekibimizle işletmenize geliyor, iş akış süreçlerinizi aksatmadan prodüksiyonu gerçekleştiriyoruz.

Seslendirme

İhtiyacınız olan tüm dillerde seslendirme hizmeti sunuyor ve sadece “native speaker” dublaj sanatçıları ile çalışıyoruz.

Post Prodüksiyon

Çekimler sonrasında tüm görüntüleri 3 ayrı hard diske kopyalayarak öncelikle görüntülerin güvenliğini sağlıyoruz. Kurgucularımız tarafından seçilen en iyi görüntüler, yönetmenin yönlendirmeleri ile bir araya getiriliyor. Sonrasında filme motion graphic, title, logo animasyon, görsel efekt, ses efekti ve dış ses gibi öğeler ekleniyor. Son olarak renk düzenlemelerini yapıyor ve filmi yayına hazır hale getiriyoruz.

Depolama

Tüm görüntüleri ve proje dosyalarını talebinize göre 1-5 yıl arasında saklıyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda işletmede önemli değişim ve gelişmeler yaşanması durumunda filme müdahale etme şansı sağlıyoruz.

bottom of page