top of page

Pantul / Sezon 3 Koleksiyon Çekimi

Sezon 2 çekimlerini de gerçekleştirdiğimiz Pantul markasının yeni ürünleri için çektiğimiz fotoğraflar.

Fotoğraf / Kemal Mardin

Güncel Moda Çekimlerimiz

Moda Çekimi Hizmetlerimiz

Stüdyo ve Lifestyle Koleksiyon Çekimleri

Koleksiyon Videoları

Editorial Çekimler

Stüdyo ve Lifestyle Koleksiyon Çekimleri
Ürün Fotoğrafları
Koleksiyon Videoları
Defile Çekimleri
Editorial Çekimler
Backstage Çalışmalar

Ürün Fotoğrafları

Defile Çekimleri

Backstage Çalışmalar

Moda çekimleriniz için konsept tasarımından baskıya kadar uzanan tüm süreçte kapsamlı prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz.


Lokasyon keşfi, casting, sanat yönetimi gibi hizmetlerin yanında catering, transfer, konaklama gibi konuları da sizin yerinize, A’dan Z’ye biz düşünüyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Brief ve Keşif

Sizden gelen brief doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve hemen keşif çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.

Pre Prodüksiyon

Keşif sonrasında işletmede yapılması gereken düzenlemeleri (ekip kıyafetleri, çevre düzenlemesi gibi) size bildiriyoruz. Biz de bu sırada senaryo çalışmalarımızı tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Çekeceğimiz görüntülerin çekim öncesinde tam olarak kafanızda canlanmasını sağlıyoruz.

Prodüksiyon

Belirlenen çekim gününde uzman ve profesyonel ekibimizle işletmenize geliyor, iş akış süreçlerinizi aksatmadan prodüksiyonu gerçekleştiriyoruz.

Seslendirme

İhtiyacınız olan tüm dillerde seslendirme hizmeti sunuyor ve sadece “native speaker” dublaj sanatçıları ile çalışıyoruz.

Post Prodüksiyon

Çekimler sonrasında tüm görüntüleri 3 ayrı hard diske kopyalayarak öncelikle görüntülerin güvenliğini sağlıyoruz. Kurgucularımız tarafından seçilen en iyi görüntüler, yönetmenin yönlendirmeleri ile bir araya getiriliyor. Sonrasında filme motion graphic, title, logo animasyon, görsel efekt, ses efekti ve dış ses gibi öğeler ekleniyor. Son olarak renk düzenlemelerini yapıyor ve filmi yayına hazır hale getiriyoruz.

Depolama

Tüm görüntüleri ve proje dosyalarını talebinize göre 1-5 yıl arasında saklıyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda işletmede önemli değişim ve gelişmeler yaşanması durumunda filme müdahale etme şansı sağlıyoruz.

bottom of page