top of page

Reklam ve Kurumsal Tanıtım Prodüksiyonları

Fikir süreçlerinden post prodüksiyona kadar, tüm kurumsal prodüksiyon projelerinizi tek elden yönetiyor, yaratıcı çözümler ve kusursuz uygulamalar sunuyoruz.

Reklamdan tanıtım filmine, ürün çekimlerinden animasyon çalışmalara kadar, kurumsal prodüksiyonların geniş yelpazesini karşılamak için bir araya gelmiş donanımlı ekibimizle tüm ölçeklerdeki film ve fotoğraf projelerinizi titizlikle hayata geçiriyoruz.

Kurumsal Prodüksiyon Hizmetlerimiz

Reklam, Kurumsal Tanıtım ve İmaj Filmleri

Reklam, Kurumsal Tanıtım ve İmaj Filmleri
Ürün Tanıtım, Kullanım ve Uygulama Videoları

Ürün Tanıtım, Kullanım ve Uygulama Videoları

İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Filmleri
Animasyon Filmler

Animasyon Filmler

Reklam, Ürün ve Kurumsal İmaj Fotoğrafları

Reklam, Ürün ve Kurumsal İmaj Fotoğrafları
Web Sitesi Görselleri

Web Sitesi Görselleri

Tanıtım Filmi Paketlerimiz

Basic

Compact

Compact+

Corporate

Product

Animasyon

Siz de kurumsal tanıtım filmi paketlerimizinden birini seçerek ihtiyaçlarınıza en uygun prodüksiyon çözümlerine ulaşabilirsiniz.

 

Paket detayları ve güncel prodüksiyon bütçelerimiz için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Brief ve Keşif

Sizden gelen brief doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve hemen keşif çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.

Pre Prodüksiyon

Keşif sonrasında işletmede yapılması gereken düzenlemeleri (ekip kıyafetleri, çevre düzenlemesi gibi) size bildiriyoruz. Biz de bu sırada senaryo çalışmalarımızı tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Çekeceğimiz görüntülerin çekim öncesinde tam olarak kafanızda canlanmasını sağlıyoruz.

Prodüksiyon

Belirlenen çekim gününde uzman ve profesyonel ekibimizle işletmenize geliyor, iş akış süreçlerinizi aksatmadan prodüksiyonu gerçekleştiriyoruz.

Seslendirme

İhtiyacınız olan tüm dillerde seslendirme hizmeti sunuyor ve sadece “native speaker” dublaj sanatçıları ile çalışıyoruz.

Post Prodüksiyon

Çekimler sonrasında tüm görüntüleri 3 ayrı hard diske kopyalayarak öncelikle görüntülerin güvenliğini sağlıyoruz. Kurgucularımız tarafından seçilen en iyi görüntüler, yönetmenin yönlendirmeleri ile bir araya getiriliyor. Sonrasında filme motion graphic, title, logo animasyon, görsel efekt, ses efekti ve dış ses gibi öğeler ekleniyor. Son olarak renk düzenlemelerini yapıyor ve filmi yayına hazır hale getiriyoruz.

Depolama

Tüm görüntüleri ve proje dosyalarını talebinize göre 1-5 yıl arasında saklıyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda işletmede önemli değişim ve gelişmeler yaşanması durumunda filme müdahale etme şansı sağlıyoruz.

bottom of page