top of page

Mapeks / Ürün Fotoğrafları & Dijital İçerik Prodüksiyonu

Türkiye'nin lider dondurulmuş gıda ihracatçısı Mapeks için çektiğimiz ürün imaj fotoğrafları ve dijital iletişim çalışmaları için oluşturduğumuz özel stok video arşivinden kesitler.

Yönetmen / Serkan Akyürek

Fotoğraf / Tolga Özdemir

Foodstyling / Hurinur Oral Costa

Asistanlar / Kıvanç Sönmez, Muzaffer Erol

Yapım Asistanı / Recep Kızılağaç

Güncel Yemek Çekimi Prodüksiyonlarımız

Yemek Çekimi Hizmetlerimiz

Ürün Çekimleri

Mekan Çekimleri

Tarif Videoları

Ürün Çekimleri
Menü Çekimleri
Mekan Çekimleri
Sosyal Medya İçerikleri
Tarif Videoları
Şef Çekimleri

Menü Çekimleri

Sosyal Medya İçerikleri

Şef Çekimleri

Yiyecek içecek sektörünün üreticiden tüketiciye kadar uzanan tüm aşamalarındaki markalar için kapsamlı prodüksiyon hizmetleri sunuyoruz. Ürün, ambalaj, menü ve mekan çekimleri, sosyal medya içerik prodüksiyonları ve tarif videoları başta olmak üzere yemek fotoğrafçılığı alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza profesyonel ve yaratıcı çözümler için Native Collective'i arayabilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Brief ve Keşif

Sizden gelen brief doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve hemen keşif çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.

Pre Prodüksiyon

Keşif sonrasında işletmede yapılması gereken düzenlemeleri (ekip kıyafetleri, çevre düzenlemesi gibi) size bildiriyoruz. Biz de bu sırada senaryo çalışmalarımızı tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Çekeceğimiz görüntülerin çekim öncesinde tam olarak kafanızda canlanmasını sağlıyoruz.

Prodüksiyon

Belirlenen çekim gününde uzman ve profesyonel ekibimizle işletmenize geliyor, iş akış süreçlerinizi aksatmadan prodüksiyonu gerçekleştiriyoruz.

Seslendirme

İhtiyacınız olan tüm dillerde seslendirme hizmeti sunuyor ve sadece “native speaker” dublaj sanatçıları ile çalışıyoruz.

Post Prodüksiyon

Çekimler sonrasında tüm görüntüleri 3 ayrı hard diske kopyalayarak öncelikle görüntülerin güvenliğini sağlıyoruz. Kurgucularımız tarafından seçilen en iyi görüntüler, yönetmenin yönlendirmeleri ile bir araya getiriliyor. Sonrasında filme motion graphic, title, logo animasyon, görsel efekt, ses efekti ve dış ses gibi öğeler ekleniyor. Son olarak renk düzenlemelerini yapıyor ve filmi yayına hazır hale getiriyoruz.

Depolama

Tüm görüntüleri ve proje dosyalarını talebinize göre 1-5 yıl arasında saklıyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda işletmede önemli değişim ve gelişmeler yaşanması durumunda filme müdahale etme şansı sağlıyoruz.

bottom of page