top of page

Groupe Atlantic / Fabrika Kurulum Filmi

Isıtma, soğutma ve iklimlendirme teknolojileri alanında faaliyet gösteren Fransız dünya devi Groupe Atlantic'in Ege Serbest Bölgesi'ndeki yeni fabrika kurulumunu bir yıl boyunca takip ettik. 2018 Şubat ve Aralık ayları arasında gerçekleşen inşaatın timelapse formatındaki çekimini eş zamanlı çalışan dört kamera ile gerçekleştirdik.

Güncel Mimari Çekimlerimiz

Mimari Prodüksiyon Hizmetlerimiz

İç ve Dış Mimari Çekimler

Otel Fotoğrafları

Mekan Fotoğrafı ve Videoları

İç ve Dış Mimari Çekimler
Örnek Daire ve Dekorasyon Uygulamaları
Otel Fotoğrafları
Proje Çekimleri
Mekan Fotoğrafı ve Videoları
Satılık - Kiralık Gayrimenkul Çekimleri

Örnek Daire ve Dekorasyon Uygulamaları

Proje Çekimleri

Satılık - Kiralık Gayrimenkul Çekimleri

Online rezervasyon siteleri için otel fotoğraflarından satılık villalara kadar, dört duvara sahip tüm yapılar için yaratıcı, özenle çerçevelenmiş, dikkat çeken fotoğraf ve videolar yaratıyoruz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Brief ve Keşif

Sizden gelen brief doğrultusunda ihtiyaçlarınızı tespit ediyor ve hemen keşif çalışmamızı gerçekleştiriyoruz.

Pre Prodüksiyon

Keşif sonrasında işletmede yapılması gereken düzenlemeleri (ekip kıyafetleri, çevre düzenlemesi gibi) size bildiriyoruz. Biz de bu sırada senaryo çalışmalarımızı tamamlıyor ve onayınıza sunuyoruz. Çekeceğimiz görüntülerin çekim öncesinde tam olarak kafanızda canlanmasını sağlıyoruz.

Prodüksiyon

Belirlenen çekim gününde uzman ve profesyonel ekibimizle işletmenize geliyor, iş akış süreçlerinizi aksatmadan prodüksiyonu gerçekleştiriyoruz.

Seslendirme

İhtiyacınız olan tüm dillerde seslendirme hizmeti sunuyor ve sadece “native speaker” dublaj sanatçıları ile çalışıyoruz.

Post Prodüksiyon

Çekimler sonrasında tüm görüntüleri 3 ayrı hard diske kopyalayarak öncelikle görüntülerin güvenliğini sağlıyoruz. Kurgucularımız tarafından seçilen en iyi görüntüler, yönetmenin yönlendirmeleri ile bir araya getiriliyor. Sonrasında filme motion graphic, title, logo animasyon, görsel efekt, ses efekti ve dış ses gibi öğeler ekleniyor. Son olarak renk düzenlemelerini yapıyor ve filmi yayına hazır hale getiriyoruz.

Depolama

Tüm görüntüleri ve proje dosyalarını talebinize göre 1-5 yıl arasında saklıyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda işletmede önemli değişim ve gelişmeler yaşanması durumunda filme müdahale etme şansı sağlıyoruz.

bottom of page